O NÁS

Pár riadkov o tom, kto sme a čo ponúkame…

Sme rodinná firma so zameraním na dovoz a predaj inovatívnych produktov pre aktívny oddych celej rodiny. Na Slovensku zastupujeme niekoľko renomovaných spoločností a výrobcov prémiového sortimentu určeného pre cestovanie a cyklistiku. Bicykel sa stal aj našim životným štýlom, a v našej ponuke autonosičov na bicykle, cestovných boxov na auto, či detských cykloproduktov nájdete práve produkty, ktoré v dnešnej konzumnej dobe a prebytku všetkého sú určite “trochu iné”, o to viac však nadčasové a inovatívne.

Sme výhradným dodávateľom značiek: Saris Horizontal Color on White UVOD       logo-towbox       seasucker logo      LOGO FB

Máte záujem stať sa našim partnerom? Napíšte nám!

Ak pozeráte Tour de France, alebo iné cyklistické preteky, určite Vám neunikli mená ako Mark Cavendish, či Zdeněk Štybar. Aj títo profíci patria k cyklistom, ktorí pre cestovanie s bicyklom zvolili práve nosiče Seasucker. Autonosiče vyrába rovnomenná spoločnosť so sídlom na Floride a samotný názov je synonymom pre morskú chobotnicu, alebo presnejšie pre jej prísavkami pokryté ramená. A práve tento systém vákuových prísaviek vytvára prekvapivo jednoduché, intuitívne a pritom však neuveriteľne odolné uchytenie priamo ku karosérii auta. Seasucker nosiče používajú takisto aj renomované amatérske cyklistické tímy k prevozu bicyklov počas pretekov, o čom svedčia neuveriteľne pozitívne ohlasy k týmto nosičom z celého sveta. Nosiče SeaSucker prinášajú cyklistom veľa príležitosti. Inštalácia je tak jednoduchá a jednotlivé časti kompaktné a ľahké, že jazda s týmito nosičmi je skutočne potešenie. Veríme, že Vám neostane nič iné, len si jeden vyskúšať.

Samozrejme, ako dovozca a distribútor sme tu pre Vás s technickou, záručnou aj po-záručnou podporou a našim absolútnym cieľom ako obchodníkov sú len pozitívne komentáre spokojných zákazníkov.

Ďakujeme za Váš záujem!

Sme dovozca a distribútor, nie kamenná predajňa. Osobný odber z nášho skladu v Humennom však je možné vopred dohodnúť.

SEASUCKER SK – Michal Makovec, Osloboditeľov 1577/6 066 01 Humenné, Mobil: +421 948 520 509 E-mail: info@seasucker.sk

IČO: 44 700 792, IČ DPH: SK1081141457, Registrovaná Okresný úrad Humenné, Číslo živnostenského registra: 720-16036