Vákuové autonosiče – neprekonateľná univerzálnosť

Vákuové autonosiče – neprekonateľná univerzálnosť

SeaSucker sú autonosiče s najjednoduchšou montážou – pripojíte a odpojíte ich za pár sekúnd. Sú neuveriteľne výkonné, ľahké, kompaktné, ideálne pre jazdcov, ktorí cestujú často s bicyklom. Dajú sa použiť takmer na akékoľvek vozidlo bez lyžín, priečnikov alebo špeciálnych adaptérov!

Prečo SeaSucker?

Pri tradičných nosičoch na bicykle musíte nájsť ten správny stojan, aby sa dal umiestniť presne na miesto kde ho chcete pripojiť. Navyše sú ťažkopádne, komplikovane sa inštalujú a jednoducho sú škaredé. S cyklonosičmi SeaSucker je to však úplne jednoduché, potrebujete iba nájsť nejaký voľný priestor na aute…očistiť, navlhčiť a pumpuvať! Nosiče SeaSucker môžu byť použité na rôznych miestach – na kufri vozidla, streche, alebo dokonca na skle na Vašom SUV. Žiadné kotvenie na vozidlo, alebo drahé špeciálne adaptéry, jednoducho neprekonateľná univerzálnosť a super rýchla inštalácia a demontáž. A naviac – vyzerajú skvelo! Rozlúčte sa s klasickými, objemnými a nepraktickými nosičmi!

Lepšie technológie, lepšie cyklonosiče

Nosiče na bicykle SeaSucker majú zabudovanú ručnú mini pumpu, ktorá umožňuje vytvoriť vákuum s maximálnou silou viac ako 90 Kg na 1 prísavku! To je už naozaj sila, a ak spojíte viac prísaviek SeaSucker spolu na jeden nosič, tak výsledná sila prekoná všetky tabuľkové hodnoty. Jediné čo potrebujete, aby to fungovalo je hladký čistý povrch, ako je kov alebo sklo na Vašom aute. Navyše neexistuje tu nebezpečenstvo poškodenia laku vášho vozidla ako u napr. u magnetických nosičoch. Seasucker nosiče sú navrhnuté z prvkov s vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam – pôvodne boli totiž vyvinuté pre dlhodobé používanie v slanej vode, tak si určite viete predstaviť, čo vydržia.

Jednoduchosť

Garáže sú plné nosičov, ktoré nesedia presne na vozidlo alebo sú jednoducho sakramentsky zložité na montáž. Nosiče SeaSucker nainštalujete takmer na akýkoľvek automobil v priebehu niekoľkých sekúnd. Nepotrebujete mať na streche auta nosné lišty alebo používať popruhy. Len navlhčíte prísavky a vypumpujete vzduch. Nosiče pre 1 bicykel sú také kompaktné, že ich jednoducho môžete prihodiť k batožine pre neskorší výlet na bicykli.

Bezpečnostné poistenie kladkou k vozidlu

Autonosiče SeaSucker sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné jednoducho a rýchlo odstrániť z vozidla. Avšak výrobca prišiel na spôsob, ako samotný nosič aj váš bicykel ochrániť aj vtedy, ak nie ste pri svojom aute. Ide o oceľovú kotvu s okom pre kladku vo verzii na okno, ktorá sa zachytáva o okraj okna, alebo o kotvu na batožinový priestor – tá sa uchytí do škáry veka zadných dverí. Obe verzie vytvoria pevný kotviaci bod pre použitie s bežnou uzamykateľnou kladkou (oceľovým káblom so zámkom). Kotvy sú vyrobené z kvalitnej leštenej nerezovej ocele. Tento malý zázrak vám poskytne istotu bezpečnosti, keď necháte váš bicykel namontovaný spolu s nosičom na aute.

Aké sú limity?

Cyklonosič SeaSucker s plne zapojenými všetkými prísavkami, spoľahlivo udrží bicykel až do 20 kg (každý jeden bicykel) pri rýchlosti do 120 km/h. Na to, že prísavky je potrebné dopumpovať, vás upozorní indikátor vákua na mini pumpe.

Ako sa používa

Pumpovaním vytvoríte vákuum v prísavkách – nosič SeaSucker umiestnite na čistý povrch auta a odčerpajte vzduch z prísaviek integrovanou mini pumpou až pokiaľ indikátor vákua na pumpe nie je vidieť. Keď je pumpa nadoraz v púzdre a indikátor nie je viditeľnýž, SeaSucker je v plnej sile. Pri nastupovaní a vystupovaní z vozidla by ste mali skontrolovať indikátory na prísavkach a ak je viditeľný biely pásik na indikátore (pumpe), znovu túto prísavku jednoducho dopumpujte predtým, než sa znova vydáte na cestu. Ak chcete SeaSucker z vozidla odstrániť, použite integrovanú západku na prísavke, ktorá nadvihne jej okraj a preruší vákuum. Takmer všetky modely sú vybavené otvormi a štrbinami pre upevnenie popruhov a bungee šnúry. Ak SeaSucker nedrží vákuum po dobu aspoň 4 hodín, je potrebné vyčistiť ho, opraviť alebo vymeniť.

Komentáre nie sú povolené