UCI a tímový nosič Seasucker

UCI a tímový nosič Seasucker

Medzinárodná cyklistická únia (UCI) a SeaSucker sa stali partnermi pre nasledujúce 3 ročníky UCI Majstrovstiev sveta v cestnej cyklistike.

Firma SeaSucker bude oficiálnym dodávateľom tímových nosičov pre tohtoročnú edíciu v Bergene (2017), a nasledujúce dve podujatia v Innsbrucku (2018) a Yorkshire (2019).

Nosiče Seasucker vyrába rovnomenná spoločnosť so sídlom na Floride. Samotný názov je synonymom pre morskú chobotnicu, alebo presnejšie pre jej prísavkami pokryté ramená. A práve tento systém vákuových prísaviek vytvára prekvapivo jednoduché, intuitívne a pritom však neuveriteľne odolné uchytenie priamo ku karosérii auta.

Tímové nosiče SeaSucker odvezú 9 bicyklov. Sú špeciálne navrhnuté pre UCI a každý nosič je možné poskladať do kompaktného kufra, čo umožňuje ich transport na jednotlivé podujatia. Sú takisto značne ľahšie oproti v súčasnosti používaným produktom.

CEO a majiteľ SeaSucker LLC., Chuck Casagrande, hovorí: “V posledných rokoch menia naše produkty v tomto segmente obraz hry, a je to úžasné. Teším sa, že sme na tejto úrovni a že môžme byť partnerom na tak významnom športovom podujatí”.

Komentáre nie sú povolené